Volgende BC Best wedstrijd: HS1 oefenwedstrijd tegen JRC

days
0
-61
-9
hours
0
-9
minutes
-1
-4
seconds
-1
-2

HS1 2014-05-04 kampioen 1

SPM Shoeters

NJK Kwalificatietoernooi H22

Het ging redelijk goed, de topvorm die eigenlijk nodig is voor dit soort wedstrijden was er lang niet bij iedereeen.
Ook was het een slijtageslag waardoor we eindigden zonder Jan, Robert en Jarno.
Jammer genoeg hebben we niet kunnen stunten door een wedstrijd te winnen, maar 2 kwarten winnen is ook niet slecht.
Vooral het 2e kwart tegen EBBC, wat maar 2 keer scoorde was indrukwekkend.

Hier vast wat cijfertjes; er komt nog meer

EBBC – BC Best
1eK 18-4
2eK 4-8 (22-12 ruststand)
3eK 29-11 (51-23 tussenstand)
4eK 10-8 (61-31 eindstand)

Black Eagles (kampioen hoofdklasse H22) – BC Best
1eK 21-12
2eK 18-9 (39-21 ruststand)
3eK 22-7 (61-28 tussenstand)
4eK 21-14 (83-42 eindstand)

Almonte (kampioen van dit toernooi) – BC Best
1eK 15-4
2eK 13-15 (28-19 ruststand)
3eK 16-12 (44-31 tussenstand)
4eK 13-10 (57-41 eindstand)

Speelschema:

Zaal open: 9.00

Heren Onder 22

6. Almonte
7. The Black Eagles
8. EBBC
9. BC Best

Veld 1 Veld 2
10.45 uur Almonte vs The Black Eagles EBBC vs BC Best
13.30 uur Almonte vs EBBC The Black Eagles vs BC Best
16.15 uur Almonte vs BC Best The Black Eagles vs EBBC

Wedstrijden J en K worden alleen gespeeld indien nodig.
Einde 20.00 uur (mogelijk 18.45 uur)

H22 weer naar voorronde NK

door: Erik v.d. Velde

BC Best DreamTeam

Het is weer zover, het Heren Onder 22 team van BC Best heeft zich weer ingeschreven voor het Nederlands Kampioenschap Onder 22.

Onze inschrijving is geaccepteerd en het spektakel gaat plaatsvinden in het weekeind van 15 mei 2011 vanaf ca. 10:30 in Rosmalen (Sporthal de Hazelaar) waar de voorronde wordt gespeeld.

Het is de 3e keer dat we meedoen en we hebben het dit keer nog serieuzer aangepakt, door met een H22 team mee te doen aan de competitie terwijl de meeste spelers nog in de H20 klasse zitten.

Eerdere jaren was er weinig gelegenheid om samen te trainen en nu spelen we het hele seizoen in de competitie als een soort voorbereiding.

Dat gaat tot nu toe goed, want we staan ongeslagen bovenaan!

De tegenstanders bij deze NK voorronde zijn natuurlijk van een heel anders niveau:

  1. Almonte (Eindhoven): speelt in de Hoofdklasse U22 (hoogste van Nederland en staat daar in de middenmoot.
  2. Black Eagles (Rosmalen): staat ongeslagen aan kop van de Hoofdklasse U22.
  3. EBBC (Den Bosch): staat net als Almonte in de middenmoot van de Hoofdklasse U22.

Ook kunnen deze teams gebruik maken van spelers met een U22 leeftijd die in hogere seniorenteams spelen, of van J18 en U20 spelers die in de eredivisie spelen.

Natuurlijk gaan we de strijd weer vol aan en de voorlopige selectie bestaat uit:

  • Robert Severijnen (captain), slow shooting point guard
  • Boy van der Looij, left hand fast forward / back-up guard
  • Erwin Hoogerwoord, running & fast break forward
  • Jaap Stokking, long distance lay-up forward
  • Jan Douw, short center / guard / forward
  • Jarno Heijting, 2 feet jumping center
  • Lars van de Velde, power forward / dunking center
  • Thomas van Leersum, jugador zigzaguear / forward
  • Tim Floor, team cook / forward

Omdat er een even aantal teams heeft ingeschreven spelen we waarschijnlijk 2 wedstrijden!

Het is de derde keer dat BC Best mee doet en de verwachtingen worden steeds hoger.

Kom dit team aanmoedingen !!!

Speelschema:

Zaal open: 9.00

Heren Onder 22

6. Almonte
7. The Black Eagles
8. EBBC
9. BC Best

Veld 1 Veld 2
10.45 uur Almonte vs The Black Eagles EBBC vs BC Best
13.30 uur Almonte vs EBBC The Black Eagles vs BC Best
16.15 uur Almonte vs BC Best The Black Eagles vs EBBC

Wedstrijden J en K worden alleen gespeeld indien nodig.
Einde 20.00 uur (mogelijk 18.45 uur)

Editie 2009-2010
Editie 2008-2009